achtergrond

Archigoldcup

Dé zaalvoetbalcompetitie die op ludieke manier architecten bij elkaar brengt en netwerking mogelijk maakt. Deze zaalvoetbalcompetitie wordt jaarlijks georganiseerd in Antwerpen, Gent en Leuven/Brussel. Enkel architecten, student-architecten en medewerkers van architectenbureau’s kunnen deelnemen. Omdat er steeds meer vrouwen het beroep van architect uitoefenen, worden ook vrouwen actief in de competitie betrokken.

De Archigoldup wordt voornamelijk gesponsord door fabrikanten.
Op elk van de wedstrijden worden deze fabrikanten uitgenodigd zodat ook netwerking tussen architecten en fabrikanten gestimuleerd wordt.

Groep A

  1. Stéphane Beel architects
  2. A-RES + Atelier Romain
  3. Goedefroo + Goedefroo architecten
  4. DETOO
  5. GC architecten

Groep B

  1. ABSCIS architecten
  2. OYO
  3. Achtergael architecten
  4. Ontwerppoel
  5. ZOOM + BONTINCK architecten

Groep C

  1. ASA architecten
  2. Caan architecten
  3. BLAF
  4. MAN architecten
  5. Bressers architecten

Groep D

  1. B2AI
  2. Coussée & Goris + Dierendonckblancke architecten
  3. Sporting Liereman
  4. ABETEC architecten
  5. NERO
Met steun van
Bulex
Reynaers
gyproc
Foamglas
Bulo
soprema
Wever & Ducré
Wienerberger

Speeldag 1 - Groepsfaseaug 5

Terrein 1
18:00
Stéphane Beel architects - DETOO  13 - 3
19:00
ABSCIS architecten - Ontwerppoel  21 - 1
20:00
ASA architecten - MAN architecten  18 - 2
21:00
B2AI - ABETEC architecten  2 - 5
Terrein 2
18:00
A-RES + Atelier Romain - Goedefroo + Goedefroo architecten  4 - 19
19:00
OYO - Achtergael architecten  6 - 5
20:00
Caan architecten - BLAF  12 - 4
21:00
Coussée & Goris + Dierendonckblancke architecten - Sporting Liereman  14 - 1

Speeldag 2 - Groepsfaseaug 8

Terrein 1
18:00
ZOOM + BONTINCK architecten - Ontwerppoel  19 - 0
19:00
Bressers architecten - MAN architecten  5 - 4
20:00
NERO - ABETEC architecten  10 - 6
21:00
GC architecten - DETOO  21 - 1
Terrein 2
18:00
OYO - ABSCIS architecten  1 - 4
19:00
Caan architecten - ASA architecten  6 - 8
20:00
Coussée & Goris + Dierendonckblancke architecten - B2AI  14 - 1
21:00
A-RES + Atelier Romain - Stéphane Beel architects  2 - 3

Speeldag 3 - Groepsfaseaug 12

Terrein 1
18:00
MAN architecten - Caan architecten  1 - 6
19:00
DETOO - A-RES + Atelier Romain  2 - 8
20:00
ABETEC architecten - Coussée & Goris + Dierendonckblancke architecten  1 - 10
21:00
Ontwerppoel - OYO  3 - 5
Terrein 2
18:00
BLAF - Bressers architecten  5 - 5
19:00
Goedefroo + Goedefroo architecten - GC architecten  4 - 7
20:00
Sporting Liereman - NERO  2 - 7
21:00
Achtergael architecten - ZOOM + BONTINCK architecten  1 - 4

Speeldag 4 - Groepsfaseaug 19

Terrein 1
18:00
Coussée & Goris + Dierendonckblancke architecten - NERO  3 - 5
19:00
OYO - ZOOM + BONTINCK architecten  2 - 4
20:00
A-RES + Atelier Romain - GC architecten  1 - 11
21:00
Caan architecten - Bressers architecten  17 - 4
Terrein 2
18:00
B2AI - Sporting Liereman  0 - 5
19:00
ABSCIS architecten - Achtergael architecten  11 - 2
20:00
Stéphane Beel architects - Goedefroo + Goedefroo architecten  4 - 3
21:00
ASA architecten - BLAF  25 - 3

Speeldag 5 - Groepsfaseaug 22

Terrein 1
18:00
Stéphane Beel architects - GC architecten  
19:00
ASA architecten - Bressers architecten  
20:00
B2AI - NERO  
21:00
ABSCIS architecten - ZOOM + BONTINCK architecten  
Terrein 2
18:00
Goedefroo + Goedefroo architecten - DETOO  
19:00
BLAF - MAN architecten  
20:00
Sporting Liereman - ABETEC architecten  
21:00
Achtergael architecten - Ontwerppoel  

Speeldag 6 - Eindrondeaug 26

Speeldag 7 - Eindrondesep 2

Speeldag 8 - Finalesep 9

Andere toernooien