achtergrond

Archigoldcup

Groep A

  1. BULK BOVEN
  2. FC Füller
  3. Landmien
  4. UE164 architecten

Groep B

  1. M2 Architecten
  2. Rooilijn
  3. B-architecten
  4. OM/AR architecten & Omgeving

Groep C

  1. VVDA
  2. HUB architecten
  3. Binst architecten
  4. Archiles architecten

Groep D

  1. Bold
  2. OSAR/POLO architecten
  3. Architects in Motion
  4. DMVA architecten
Met steun van
Nelissen
Bulex
Modular
Foamglas
Reynaers
Soprema
Gyproc

Foto's

Speeldag 1 - Groepsfasejan 9

Terrein 1
18:00
BULK BOVEN - FC Füller  5 - 10
19:00
Landmien - UE164 architecten  10 - 6
20:00
VVDA - HUB architecten  6 - 8
21:00
Binst architecten - Archiles architecten  8 - 3
22:00
OSAR/POLO architecten - Architects in Motion  11 - 3
Terrein 2
19:00
M2 Architecten - Rooilijn  7 - 9
21:00
B-architecten - OM/AR architecten & Omgeving  9 - 3
22:00
Bold - DMVA architecten  8 - 2

Speeldag 2 - Groepsfasejan 16

Terrein 1
18:00
FC Füller - UE164 architecten  2 - 7
19:00
OM/AR architecten & Omgeving - Rooilijn  0 - 6
20:00
B-architecten - M2 Architecten  12 - 5
21:00
HUB architecten - Archiles architecten  14 - 5
22:00
Binst architecten - VVDA  2 - 4
Terrein 2
19:00
Bold - OSAR/POLO architecten  6 - 6
21:00
Landmien - BULK BOVEN  6 - 8
22:00
Architects in Motion - DMVA architecten  13 - 2

Speeldag 3 - Groepsfasejan 23

Terrein 1
18:00
FC Füller - Landmien  7 - 5
19:00
M2 Architecten - OM/AR architecten & Omgeving  6 - 3
20:00
Architects in Motion - Bold  0 - 19
21:00
UE164 architecten - BULK BOVEN  10 - 2
22:00
Rooilijn - B-architecten  5 - 2
Terrein 2
19:00
DMVA architecten - OSAR/POLO architecten  3 - 8
21:00
VVDA - Archiles architecten  2 - 9
22:00
HUB architecten - Binst architecten  7 - 0

Speeldag 4 - Eindrondejan 28

Terrein 1
18:00
VVDA - Architects in Motion  7 - 2
19:00
UE164 architecten - B-architecten  2 - 3
20:00
FC Füller - Rooilijn  2 - 4
21:00
HUB architecten - OSAR/POLO architecten  7 - 5
22:00
Binst architecten - Bold  1 - 14
Terrein 2
19:00
Landmien - OM/AR architecten & Omgeving  6 - 10
21:00
BULK BOVEN - M2 Architecten  9 - 6
22:00
Archiles architecten - DMVA architecten  15 - 1

Speeldag 5 - Eindrondejan 30

Terrein 1
18:00
UE164 architecten - OSAR/POLO architecten  5 - 6
19:00
FC Füller - Binst architecten  4 - 3
20:00
BULK BOVEN - VVDA  5 - 4
21:00
B-architecten - HUB architecten  5 - 9
22:00
Rooilijn - Bold  4 - 5
Terrein 2
19:00
OM/AR architecten & Omgeving - Archiles architecten  6 - 4
21:00
Landmien - DMVA architecten  8 - 14
22:00
M2 Architecten - Architects in Motion  11 - 2

Speeldag 6 - Finalefeb 6

Terrein 1
18:00
Landmien - Architects in Motion  4 - 18
19:00
UE164 architecten - Binst architecten  9 - 2
20:00
OSAR/POLO architecten - FC Füller  6 - 5
21:00
Rooilijn - B-architecten  2 - 6
22:00
HUB architecten - Bold  7 - 5
Terrein 2
18:00
DMVA architecten - M2 Architecten  0 - 16
19:00
Archiles architecten - VVDA  2 - 7
21:00
OM/AR architecten & Omgeving - BULK BOVEN  1 - 5

Andere toernooien